“Єдність” – серед кращих

Оприлюднено

     Тільки три кредитні спілки здобули перемогу відразу у двох конкурсах одночасно, підсумки яких були оприлюднені на щорічних зборах проекту (КЕП). І ми пишаємось що серед цих 3-х кредитних спілок –Херсонська обласна кредитна спілка «Єдність».
     29-го липня в онлайн форматі відбулися заключні Щорічні збори учасників Робочої групи Проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП). Під час заходу був проведений огляд діяльності Проекту відповідно до програмних цілей. Основна ж увага під час заходу була приділена підведенню підсумків як в цілому діяльності Робочої групи КЕП, так і у розрізі досягнень її учасників – партнерських кредитних спілок у напрямку підвищення їхньої інституційної спроможності та розширення обсягів сільськогосподарського кредитування. Крім того, протягом всього періоду співпраці з Проектом, проводилось моніторингове оцінювання діяльності партнерських КС за наступними критеріями:
-оцінка активності в рамках співпраці з Проектом КЕП;
-прогрес у впровадженні нових знань та методик в діяльності КС;
-динаміка основних фінансових показників з агрокредитування.
     Саме під час зборів були оголошені результати такого оцінювання всіх 23-х партнерських КС і у загальному рейтингу найвищі місця посіли наступні кредитні спілки:
– КС «Кредит-Союз» (м. Черкаси)
– ЦКС «Анісія» (м. Львів)
– КС «Бойківщина» (м. Дрогобич)
– Перша всеукраїнська кредитна спілка (м. Київ)
КС «Єдність» (м. Херсон)
     Також було оголошено результати індивідуального конкурсу, що проводився серед кредитних працівників партнерських КС. Переможцями по кількості виданих агрокредитів стали кредитні менеджери з таких кредитних спілок:
– КС «Єднання через Природний Закон» (м. Марганець)
– КС «Наші люди» (м. Чернівці)
КС «Єдність» (м. Херсон)
– КС «Кредит-Союз» (м. Черкаси)
– КС «Бойківщина» (м. Дрогобич)
     Ми вдячні Проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП) за ту допомогу, яка надходила для нашої спілки та надихала збільшувати обсяги кредитів аграріям нашої області!
Єднаємо тих, хто обирає стабільність!