Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

13 квітня виставка-конференція

     13-14 квітня в Інституті зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук у с. Наддніпрянське Херсонської області проходила виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017».

     Незважаючи на те, що в розпалі сезон посадки, на конференції зібралося понад 300 фермерів з південних областей України, щоб дізнатися про сучасні тенденції плодоовочевого ринку, ефективні засоби захисту та живлення рослин. Спонсором актуального заходу виступив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Як завжди активну участь прймали і представники кредитної спілки “Єдність”, бо питома вага наданих кредитів припадає на кредитування аграріїв нашої області.

     Учасники конференції ознайомились зі світовими тенденціями у вирощуванні часнику. Цей продукт все більше привертає виробників своєю ціною.

     Заступник голови асоціації «Укрсадпром» пропагував вирощування волоських горіхів. Горіх добре уживається з малиною, гарбузом та часником, і горіховоди можуть отримувати прибуток з саду з першого ж року.

     Найбільший інтерес учасників конференції викликав виступ приватного підприємця з Каховки - Олега Демченка, який у рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва зайнявся вирощуванням шафрану. Це найдорожча спеція в світі, її вартість коливається від 2 до 15 доларів США за грам.