Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

11.04. засідання Робочої групи проекту "Кредитування сільськогосподарських виробників"

      11 квітня 2017 року у місті Києві відбулася перша зустріч 11 кредитних спілок, які увійшли до Робочої групи проекту (КЕП) «Кредитування сільськогосподарських виробників». Кредитну спілку “Єдність” на цій зустрічі представляв голова правління Арсьонов Олег.

      У процесі засідання Робочої групи кожна спілка представила свій досвід роботи агрокредитування, основні кредитні програми, цілі та плани на майбутнє.

      Сьогодні однією з головних проблем є відсутність доступу невеликих сільгоспвиробників до кредитування, і в процесі її вирішення вагому роль мають відіграти кредитні спілки, які глибоко вкорінені в сільській місцевості

      Проект "Кредитування сільськогосподарських виробників" (КЕП) — це проект, розрахований на чотири роки (2016-2020 рр.), який фінансується USAID та буде реалізований Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU) за підтримки і технічної допомоги з боку Альянсу волонтерів задля економічного зростання (VEGA). Метою проекту є зміцнення сектора кредитних спілок України у напрямку покращення якості фінансових послуг та кредитних продуктів, які пропонуються фермерам та сільськогосподарським підприємствам у сільській місцевості України.