Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

інтернет-магазин "АГРОКРАМНИЧКА" (agroks.com.ua) - наш надійний партнер

З першого вересня ХОКС “Єдність” починає співпрацю з інтернет-магазином “Агрокрамничка”, який пропонує величезний вибір товарів сільськогосподарського призаначення.

Асортимент магазину дозволяє придбавати та використовувати товари з максимальною економічною вигодою та надійністю.

 Менеджери інтернет-магазину допоможуть вибрати сорти та гібриди, які оптимально підходять до природно-кліматичних умов, є найбільш урожайними та стійкими до захворювань. Ви отримуєте насіння найвищої якості, і це стане передумовою стабільності та процвітання Вашого бізнесу.

      Інтернет-магазин “Агрокрамничка” пропонує також агроволокно, сітку для затінення, стрічку для крапельного зрошення. Великим попитом користується плівка теплична Київського заводу InterRAIS.

      Члени кредитної спілки “Єдність” вже не один рік мають змогу закуповувати товари за цінами, нижчими за ринкові, придбавати товари в кредит та оцінити якість як насінневого матеріалу так і супутніх товарів. Дуже приємним фактом співпраці кредитної спілки з інтернет-магазином “Агрокрамничка” є надання знижок нашим спілчанам, що за умови покупки великої партії товару значно знизить витрати сільгоспвиробників.