Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

AGROPORT SOUTH KHERSON 2018

 

     Кредитна спілка "Єдність" запрошує своїх членів відвідати конференцію "Нові можливості: Фінансування малого та середнього агровиробництва в сучасних ринкових умовах", який проводить проект КЕП в рамках агропромислової виставки АГРОПОРТ  26 липня 2018 з 12.00 до 14.00 год.

Місце проведення : Білозерський район, с. Чорнобаївка, АЕРОПОРТ.

XXV Звітно-виборна Конференція НАКСУ

     «Нацкомфінпослуг прагне вчергове „покращити” нормативну базу для кредитних спілок, а саме переглянути розпорядження, які стосуються звітності та фінансових нормативів. НАКСУ готова підтримати всі розумні нововведення, які сприятимуть реальному покращенню фінансової стабільності кредитних спілок, а не посилюватимуть регуляторний тиск.» - зазначив Петро Козинець на загальних зборах, які відбулися 24 травня 2018 року, говорячи про співпрацю НАКСУ з державним регулятором .
    Також Президент НАКСУ докладно зупинився на питанні співпраці з банківським Комітетом Верховної Ради, принагідно висловивши вдячність усім, хто надає послідовну підтримку кредитних спілок у процесі оновлення профільного законодавства. У даному контексті було підкреслено і важливу роль Проекту КЕП та його міжнародних експертів.

Органи управління КС "Єдність" звітують

 
    Програма “Кредит на вихід в море” стала користуватися значним попитом у 2017 році завдяки  більш лояльним умовам, які були розроблені для моряків, відмітила керівник кредитного відділу Галина Пікуза на Загальних Зборах Херсонської обласної кредитної спілки “ЄДНІСТЬ”, які відбулися 19 травня 2018 року.

     Голова зборів також відзначив, що кредитна спілка продовжує співпрацювати з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) завдяки чому наші спілчани активно приймали участь у різноманітних семінарах для сільгоспвиробників, які проводилися в рамках цього проекту ГО «Земля Таврії». ХОКС “Єдність”  співпрацює і з міжнародними проектами. Так, у 2017 році увійшли до нового Проекту КЕП «Кредитування сільськогосподарських виробників».
  
   Дякуємо нашим спілчанам, які відгукнулися на запрошення та прийняли участь у загальних зборах членів кредитної спілки “Єдність”.

Ефективний кредит

     26 квітня у конференц-залі готелю “Оптіма” відбулася конференція “Ефективний кредит” для представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з економіки, фінансів та менеджменту в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

    На конференції обговорювалися питання ефективного залучення та використання позикових засобів, присутні ознайомилися з діючими пропозиціями, а також дізналися про міжнародні програми підтримки малого та середнього бізнесу, які діють на території України. Учасники конференції зустрілися з провідними вітчизняними експертами і консультантами з питань кредитного фінансування, ознайомилися з успішними практиками використання позикового капіталу.

ЛІЗИНГ: особливості послуг та переваги для клієнтів

     25 квітня 2018 року на базі Херсонської торгівельно-промислової палати відбувся тренінг на тему «ЛІЗИНГ: особливості послуг та переваги для клієнтів». Лектором-консультантом Проекта USAID «Трансформація фінансового сектора» була Олена Сухенко, яка має багаторічний досвід у сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування і лізингу.
     Впродовж тренінгу розглядалися приклади залучення засобів на розвиток бізнесу малих та середніх підприємств, а також цікаві питання:
- як отпимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку?
- як розрахувати вартість коштів за часом та визначити отпимальну вартість ресурсу?
- як отримати наложений кредит на 100% вартості за умови сплати тільки авансу?
- що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
- новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу ЄС.
- як отримати обладнання та мати привабливий баланс для бізнесу?
     Лізинг– один із небагатьох фінансових інструментів, які у наш непростий час однаково вигідні, як лізингодавцям, так і отримувачам цієї послуги. Для перших така угода є менш ризикованою, ніж кредит під купівлю сільгосптехніки, бо, у разі несплати, можна швидко забрати лізингову техніку назад і не очікувати судової тяганини. У других – вигоди від лізингу у тому, що окрім конкретної одиниці техніки він не ризикує своїм іншим майном. Але навіть за таких умов об’єми лізингу в Україні занадто малі, щоб гарантувати аграріям стабільне фінансування. Особливо це стало актуальним, коли надія на інші джерела фінансування – приміром на банки – майже щезла. Серед останніх реально кредитує агросектор лише кілька установ, в тому числі і кредитні спілки.запрошення на Загальні збори 2018

Херсонська обласна кредитна спілка "ЄДНІСТЬ"

запрошує своїх членів на чергові Загальні збори,

 які відбудуться  19 травня 2018 року о 10.00 

за адресою: м. Херсон, вул.Гмирьова, 8

Аграрні розписки в Україні

    29 листопада 2017 року представники ХОКС “Єдність” прийняли участь у навчальному тренінгу для компаній, які зацікавлені надавати кредити під аграрні розписки.
     Саме цей фінансовий інструмент 20 років тому згодився бразильським фермерам, умови господарювання яких подібні українским: незначна державна підтримка та високі ставки по банківським кредитам. Варто відмітити, що аграрні розписки мали змогу за два десятиліття згенерувати більш $30 млрд оборотного капіталу для тамтешніх малих та середніх фермерів.
Завдяки аграрним розпискам кредит забезпечується майбутньою сільгосппродукцією, що вирощується на земельній ділянці, визначеній кадастровим номером та на яку має право сільгоспвиробник. Це дозволяє сільгоспвиробникам отримати гроші чи матеріально-технічні ресурси під заставу майбутнього врожаю.

18.10.17 Міжнародна конференція

     19 жовтня вся кредитно-кооперативна громадськість відмічала Міжнародний День кредитних спілок. Це свято затверджено Всесвітньою радою кредитних спілок, яка об`єднує більш ніж 61 тисячу спілок, які обслуговують 225 млн. членів у 109 країнах світу.
     Напередодні свята, 18 жовтня 2017 року, відбулася Міжнародна конференція у м. Київ. Організатор: Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП). Відкриття заходу було розпочато вітальним відео-зверненням голови Всесвітньої ради кредитних спілок Браяна Бранча. У конференції брали учать представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, народні депутати України, президенти НАКСУ та ВАКС. Серед учасників Робочої  групи КЕП був присутнім голова правління ХОКС “Єдність” Олег Арсьонов.
     Головні теми конференції: “Економічна та соціальна роль кредитних спілок у стабільному розвитку України”, “Збільшення фінансування агросектору: кредитні спілки як каталізатор економічного зростання українського села”.

 

02.06.17-День поля с.Наддніпрянське

     2 червня 2017р. представники кредитної спілки “Єдність” взяли участь у Дні поля, який проводився в с. Наддніпрянське. Метою заходу було ознайомлення з науковими досягненнями та розробками Інституту зрошувального землеробства НААН.

     Учасникам було представлено новітні досягнення вітчизняної та зарубіжної аграрної науки в галузі селекції пшениці озимої, ячменю, кукурудзи, сої, люцерни, гороху, льону олійного, ріпаку озимого, соняшнику. Відбулася презентація інноваційних технологій вирощування сільськогосподарських культур на зрошувальних землях півдня України.
     В рамках заходу проведено відкриття універсального насіннєвого заводу, який дозволить очищувати, сортувати та доводити до високих кондицій насіння усіх культур. Підприємство прискорить процес доопрацювання насіння в 4-5 рази.

Фінансові поради

Матеріали підготовлені у рамках реалізації Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

«Як не стати жертвою шахраїв»  

«П’ять кроків до успішного розміщення депозитів»

 

 

26.04.17- зустріч з експертом з агрокредитування із Нідерландів

      26 квітня кредитну спілку “Єдність” відвідали спеціаліст з агрокредитування містер Brand Van Den Berg (PUM Нідерланди) та спеціаліст проекту "Кредитування сільськогосподарський виробників" (КЕП) Віталіна Куциба. У процесі бесіди були представлені кредитні програми для сільгоспвиробників, які діють в кредитній спілці, методики надання і супроводження кредитів протягом всього строку кредитування, методи оцінки платоспроможності позичальників та подальші плани кредитної спілки  щодо розвитку агрокредитування.

 

13 квітня виставка-конференція

     13-14 квітня в Інституті зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук у с. Наддніпрянське Херсонської області проходила виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017».

     Незважаючи на те, що в розпалі сезон посадки, на конференції зібралося понад 300 фермерів з південних областей України, щоб дізнатися про сучасні тенденції плодоовочевого ринку, ефективні засоби захисту та живлення рослин. Спонсором актуального заходу виступив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Як завжди активну участь прймали і представники кредитної спілки “Єдність”, бо питома вага наданих кредитів припадає на кредитування аграріїв нашої області.

Детальніше...

11.04. засідання Робочої групи проекту "Кредитування сільськогосподарських виробників"

      11 квітня 2017 року у місті Києві відбулася перша зустріч 11 кредитних спілок, які увійшли до Робочої групи проекту (КЕП) «Кредитування сільськогосподарських виробників». Кредитну спілку “Єдність” на цій зустрічі представляв голова правління Арсьонов Олег.

      У процесі засідання Робочої групи кожна спілка представила свій досвід роботи агрокредитування, основні кредитні програми, цілі та плани на майбутнє.

      Сьогодні однією з головних проблем є відсутність доступу невеликих сільгоспвиробників до кредитування, і в процесі її вирішення вагому роль мають відіграти кредитні спілки, які глибоко вкорінені в сільській місцевості

Детальніше...

новинки від SEMINIS

     16 грудня представники кредитної спілки “Єдність” прийняли участь у семінарі на тему: “Сучасні технології в овочевництві”, який відбувся у м.Нова Каховка . Організаторами семінару виступили компанії BASF та ”ІСІДА-1012”, “МЕССЕ ГРУПП”. Компанія BASF ознайомила присутніх з новими препаратами в системі захисту овочевих культур. 

 Дуже цікавою була інформація про нові, дуже врожайні гібриди овочевих культур та їх огляд.

Серед асортименту представлено:

- томат Рапіт F1, який показує відмінну зав`язуваність плодів у жарких умовах;

- Замбезі F1 – новий, високопродуктивний гібрид цибулі ріпчастої (тип Рекас), який дає великий відсоток стандартних луковиць разміром 60-80 мм; 

- Рапідіон F1 – суперранній гібрид білокачанної капусти.

Наприкінці семінару присутні обмінялися думками та інформацією, а також прийняли участь у розіграші призів.

Міжнародний день кредитних спілок 19.10.2017

         

19 жовтня 2017 року вся кредитно-кооперативна громадськість  світу відзначає своє професійне свято —Міжнародний день кредитних спілок. Цей день є символом глобального визнання позитивного впливу кредитних спілок на економічну й соціальну сфери понад сотні країн, де працюють ці установи. 

      Своє професійне свято спілчани проводитимуть під гаслом "Мрії процвітають тут", що ілюструє, як кредитні спілки та інші фінансові кооперативи служать каталізаторами для розвитку, особистих досягнень та кращого майбутнього сотень мільйонів людей.

             Вітаємо усіх колег та наших спілчан зі святом!