Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

23.10. засідання Ради НАКСУ

     23 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Ради Національної асоціації кредитних спілок України. На розгляд було винесено наступні питання: про результати виборів до Ради НАКСУ в областях; про вибори керівництва Ради НАКСУ; звіт Виконавчої дирекції НАКСУ про роботу після останньої Звітно-виборної Конференції НАКСУ; про першочергові стратегічні завдання НАКСУ, виходячи з викликів та нових реалій сьогодення; різне. Херсонську область на засіданні Ради представляв Олег Арсьонов 
Після закінчення засідання для членів Ради НАКСУ було проведено семінар щодо звітності за таксономією XBRL, у якому, крім експертів міжнародного проекту, взяли участь працівники Нацкомфінпослуг, які надали відповіді на усі запитання, що виникали у ході семінару .

 

День відкритих дверей

     Кредитна спілка «Єдність» вітає спілчан з Міжнародним днем кредитних спілок та запрошує жителів Херсона на День відкритих дверей, де усі бажаючі матимуть нагоду ознайомитися з роботою нашої фінансової установи, а також прослухати презентацію нових кредитних та депозитних програм.
     Чекаємо вас 17 жовтня об 11 годині за адресою: м.Херсон, вул. Гмирьова,8 .
     Тел. для довідок: 0952777055, 0675511370

КЕП 23.05.19

  23-24 травня 2019 року в ХОКС ""Єдність" проходить зустріч зі спеціалістами проекту КЕП «Кредитування сільськогосподарських виробників» в Україні від агенції USAID з обговоренням питань щодо розвитку кредитних спілок за допомогою Методики бізнес-планування КС від WOCCU.

 

Чи є майбутнє у Херсонського кавуна?

   
     Проблеми з логістикою, відносини між виробником та покупцем, пакування, вимоги до якості кавунів та пошук нових ринків збуту - це ті основні питання, які були винесені на обговорення в рамках круглого столу «Підведення підсумків сезону баштанних 2018. Перспективи в новому сезоні» , який відбувся 08 листопада у с.Новомиколаївка.
     З огляду на потреби тих країн, які могли б споживати наші кавуни, провідні насінневі компанії презентували свої новітні гібриди цієї культури. Також було відзначено, що галузь в наступному році буде мати потребу в додатковому фінансуванні. В зв'язку з цим з великим інтересом була сприйнята інформація про аграрні розписки. Завдяки аграрним розпискам кредит забезпечується майбутньою сільгосппродукцією, що вирощується на земельній ділянці, на яку має право сільгоспвиробник. Це дозволяє сільгоспвиробникам отримати гроші чи матеріально-технічні ресурси під заставу майбутнього врожаю. Круглий стіл був організований громадською організацією "Земля Таврії" та отримав позитивний відгук серед членів кредитної спілки "Єдність".

Тренінг «Сучасна комунікаційна політика кредитних спілок» м.Харків 1-2.11.18


               

     Кредитна спілка “Єдність” продовжує приймати участь у семінарах для учасників Робочої групи Проекту КЕП (Кредитування сільськогосподарських виробників). Цього разу дуже цікавими та пізнавальними були теми корпоративного іміджу, про удосконалення веб-сайтів та  використання соціальних медіа  як новий метод спілкування, діалогу з нашими спілчанами. Відвідання тренінгів це ще і додаткова можливість поспілкуватися з колегами та обоговорити умови, на яких видаються кредити в інших регіонах.     

Органи управління КС "Єдність" звітують

 
    Програма “Кредит на вихід в море” стала користуватися значним попитом у 2017 році завдяки  більш лояльним умовам, які були розроблені для моряків, відмітила керівник кредитного відділу Галина Пікуза на Загальних Зборах Херсонської обласної кредитної спілки “ЄДНІСТЬ”, які відбулися 19 травня 2018 року.

     Голова зборів також відзначив, що кредитна спілка продовжує співпрацювати з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) завдяки чому наші спілчани активно приймали участь у різноманітних семінарах для сільгоспвиробників, які проводилися в рамках цього проекту ГО «Земля Таврії». ХОКС “Єдність”  співпрацює і з міжнародними проектами. Так, у 2017 році увійшли до нового Проекту КЕП «Кредитування сільськогосподарських виробників».
  
   Дякуємо нашим спілчанам, які відгукнулися на запрошення та прийняли участь у загальних зборах членів кредитної спілки “Єдність”.

30.03. Торговий форум

     Більше 30 членів кредитної спілки “Єдність” прийняли участь у Торговому форумі “5 каналів збуту  плодоовочевої продукції в Україні”, який відбувся 30 березня у с. Великі Копані Олешківського району. Організаторами заходу виступило ГО “Земля Таврії” за підтримки проекту UHBDP.
     Метою форуму було налагодити ділові зв`язки між виробниками сільгосппродукції, переробниками та торгівельними мережами.

   В рамках форуму працювали площадки, на яких сільгоспвиробники мали
змогу не тільки вибрати для себе оптимальні канали збуту, але й домовитися про умови поставок продукції. У форумі брали участь такі торгівельні мережи як “Велика Кишеня”, “Копійка”, “Фреш”, представники оптових ринків “Шувар”, “Столичний”, “Початок” та представники підприємств, які переробляють сільгосппродукцію.

Тренінг членів Робочої групи Проекту USAID "Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП) у м. Київ

                    

  22-23 березня кредитна спілка “Єдність” прийняла участь у черговому тренінгу для кредитних спілок  “Кредитна оцінка та управління кредитними ризиками”.
   Під час заходу розглядалися питання управління кредитними ризиками та відповідність такого управління до стратегії та політики КС; оцінка кредиту та його схвалення; аналіз грошових потоків та цикл конвертації активів.
    Практичні вправи та обговорення щодо різних типів сільгоспризиків, складових бізнес-плану провів старший експерт PUM (Нідерланди) Рітц Дейкстра.

16.02.18 Чаплинка. Конференція «Інтенсивне горіхівництво на базі каліфорнійського сорту Chandler

     В рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP в с.м.т. Чаплинка
16.02.2018р. була організована конференція «Інтенсивне горіхівництво на базі каліфорнійського сорту Chandler». Для участників конференції, серед яких були і члени ХОКС “Єдність”,  провели екскурсію  виробничими цехами ПП «Сімге» та горіховому саду Чандлер. Підприємство "Сімге" займається органічним вирощуванням садженців горіху американського сорту. Учасники  ознайомитися з провідним досвідом горіхівництва, дізналися про прибуткові технології.  Агроном ПП «Сімге» поінформував про тенденції ринку грецького горіху в Україні та надав інформацію про біогумус, його склад, біологічний та економічний ефекти. 

 

27.10. зустріч з експертом із Нідерландів

   

      27 жовтня в рамках співпраці з міжнародною волонтерською організацією PUM (Нідерланди) відбулася зустріч експерта Рітц Дікстра з колективом кредитної спілки “Єдність”.

     Мета зустрічі: практичні рекомендації щодо таких важливих питань в діяльності кредитних спілок, як стратегічне планування, HP-менеджмент та розробка кредитних продуктів.

18.10.17 Міжнародна конференція

     19 жовтня вся кредитно-кооперативна громадськість відмічала Міжнародний День кредитних спілок. Це свято затверджено Всесвітньою радою кредитних спілок, яка об`єднує більш ніж 61 тисячу спілок, які обслуговують 225 млн. членів у 109 країнах світу.
     Напередодні свята, 18 жовтня 2017 року, відбулася Міжнародна конференція у м. Київ. Організатор: Проект USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП). Відкриття заходу було розпочато вітальним відео-зверненням голови Всесвітньої ради кредитних спілок Браяна Бранча. У конференції брали учать представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, народні депутати України, президенти НАКСУ та ВАКС. Серед учасників Робочої  групи КЕП був присутнім голова правління ХОКС “Єдність” Олег Арсьонов.
     Головні теми конференції: “Економічна та соціальна роль кредитних спілок у стабільному розвитку України”, “Збільшення фінансування агросектору: кредитні спілки як каталізатор економічного зростання українського села”.

 

23.08. День поля на базі Інституту зрошувального землеробства НААН

  

     23 серпня 2017р. представники кредитної спілки “Єдність” взяли участь у Дні поля «Інноваційні технології вирощування зернових і технічних культур в умовах змін клімату», який проводився на базі Інституту зрошувального землеробства НААН в с.Наддніпрянське. Учасниками заходу були обласні та районні державні адміністрації, науковці, сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства, Департаменти агропромислового розвитку Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської областей.

Детальніше...

Міжнародний Форум кредитних спілок м.Стрий

     11 серпня 2017 року представники кредитної спілки “Єдність”, яка є учасником Робочої групи КЕП з розвитку агрокредитування, взяли участь у пленарних засіданнях Міжнародного Форуму учасників ринку кредитної кооперації, що проходив у м. Стрий в рамках II-го Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. У Форумі взяли участь народні депутати, представники місцевих органів самоврядування, Нацкомфінпослуг, української діаспори з США та Канади, проектів технічної допомоги USAID, експерти PUM з Нідерландів, а також численні представники кредитних спілок з усієї країни та їх професійних об’єднань.

Детальніше...

04.08. День поля від компаніі BASF,ІСІДА-2012, Яра Україна, Іррігатор України

   
       04 серпня 2017р
. у с.Малокаховка відбувся День поля, організаторами якого були компаніі BASF, ІСІДА-2012, Яра Україна  та Іррігатор Україна.  Метою заходу було ознайомлення присутніх з основними технологіями в овочівництві.

     Дуже цікавою та корисною була інформація щодо системи захисту томатів, капусти, моркви та цибулі, інформація щодо системи мінерального живлення овочевих культур, ознайомлення з технологіями поливу. Компанія «Seminis» представила нову колекцію овочевих культур.