Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Заявка на кредит Херсон

Кредитний калькулятор Херсон

Крадитні програми

25-26 серпня Конференція УПБРП

     Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) продовжує свою активну діяльність на Півдні України. 

     Так, 25-26 серпня у БК «Ювілейний» м.Херсон відбулася виставка-конференція за темою: "Сучасне плодоовочівництво 2016". До участі було запрошено всіх представників аграрного ринку не тільки Херсонської області, а й Миколаївської, Запорізької, Одеської областей. Серед присутніх також були і представники від ХОКС “Єдність”, бо найбільша частка наших позачальників - це сільгоспвиробники.

     Під час проведення даного заходу обговорювались наступні питання:

- Особливості вирощування баштанних культур;

-Селекція та розмноження нішевих ягідних культур;

- Елементи технології вирощування спаржі звичайної;

- Економічні аспекти вирощування грецького горіха ;

- Перспективи українського часнику на внутрішньому та зовнішньому ринках;.

- Позакореневе підживлення яблуні мікродобривами АДОБ;

- Особливості живлення плодоовочевих культур;

- Нові можливості захисту овочів від хвороб та шкідників.

     Жваве обговорення викликала екскурсія в господарство «Радгосп Білозерський». Учасники мали можливість відвідати сади та виноградники, ознайомитися з технологією вирощування врожаю, а також відбулася дегустація вина та іншої продукції радгоспу “Білозерський”.

     Головними завданнями проекту UHBDP є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.