Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Заявка на кредит Херсон

Кредитний калькулятор Херсон

Крадитні програми

Херсонська обласна кредитна спілка 'Єдність'

АКЦІЯ. ДЕПОЗИТИ

     

                                                         «ЄДНІСТЬ» ФІНАНСУЄ ОСОБИСТІ СЕЛЯНСЬКІ ГОСПОДАРСТВА
     Понад 20 років основним напрямком роботи кредитної спілки “Єдність” є кредитування особистих селянських господарств Херсонської області. Найбільша частка виданих кредитів припадає на будівництво теплиць, придбання насінневого матеріалу, плівки тепличної, агроволокна та інших супутніх матеріалів, ціни на які з кожним роком підвищуються. Отже росте і потреба у додатковому фінансуванні. Але саме особистим селянським господарствам практично неможливо отримати кредит у банку. Тому, щоб задовольнити попит наших спілчан в кредитах у розпал сезону, пропонуємо акцію на депозит від КС «Єдність».    Вклади  приймаються під 29% річних на 4 місяці.
     Така акція є традиційною вже протягом 10 років та дійсно допомагає нашим аграріям у вирощуванні продукції, яка є конкурентною не тільки на внутрішньому але й на європейських ринках, а бажаючим інвестувати свої фінанси в сільське господарство Херсонської області отримати більшу доходність за короткий строк з мінімальним ризиком.
     Особисті селянські господарства в Україні вирощують майже 97% картоплі, 89% овочів відкритого ґрунту, 63% овочів закритого ґрунту, 90% продовольчих баштанних культур та 84% плодово-ягідних культур .