Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Заявка на кредит Херсон

Кредитний калькулятор Херсон

Крадитні програми

Херсонська обласна кредитна спілка 'Єдність'

Чи є майбутнє у Херсонського кавуна?

   
     Проблеми з логістикою, відносини між виробником та покупцем, пакування, вимоги до якості кавунів та пошук нових ринків збуту - це ті основні питання, які були винесені на обговорення в рамках круглого столу «Підведення підсумків сезону баштанних 2018. Перспективи в новому сезоні» , який відбувся 08 листопада у с.Новомиколаївка.
     З огляду на потреби тих країн, які могли б споживати наші кавуни, провідні насінневі компанії презентували свої новітні гібриди цієї культури. Також було відзначено, що галузь в наступному році буде мати потребу в додатковому фінансуванні. В зв'язку з цим з великим інтересом була сприйнята інформація про аграрні розписки. Завдяки аграрним розпискам кредит забезпечується майбутньою сільгосппродукцією, що вирощується на земельній ділянці, на яку має право сільгоспвиробник. Це дозволяє сільгоспвиробникам отримати гроші чи матеріально-технічні ресурси під заставу майбутнього врожаю. Круглий стіл був організований громадською організацією "Земля Таврії" та отримав позитивний відгук серед членів кредитної спілки "Єдність".