Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Заявка на кредит Херсон

Кредитний калькулятор Херсон

Крадитні програми

Херсонська обласна кредитна спілка 'Єдність'

АКЦІЯ. Депозити

     2017 рік був вдалим для багатьох сільгоспвиробників Херсонської області. За кількістю заявок на кредити у січні 2018 р. ми прогнозуємо значне збільшення обсягів кредитування у лютому-березні поточного року. Зазвичай, з січня по березень кредитна спілка активно залучає депозитні вклади, які безпосередньо спрямовуються на кредитування виробників овочевої продукції нашого регіону.

                    В цьому році ми також пропонуємо вигідний депозит, що передбачає розміщення коштів на 4 місяці під 27% річних. Така пропозиція надає можливість нашим вкладникам не тільки підвищити свій дохід за рахунок  короткострокових вкладів, що значно знижує ризики знецінення грошових коштів,  але й надати реальну фінансову підтримку виробникам ранньої овочевої продукції нашої області.