Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Заявка на кредит Херсон

Кредитний калькулятор Херсон

Крадитні програми

Херсонська обласна кредитна спілка 'Єдність'

23.08. День поля на базі Інституту зрошувального землеробства НААН

  

     23 серпня 2017р. представники кредитної спілки “Єдність” взяли участь у Дні поля «Інноваційні технології вирощування зернових і технічних культур в умовах змін клімату», який проводився на базі Інституту зрошувального землеробства НААН в с.Наддніпрянське. Учасниками заходу були обласні та районні державні адміністрації, науковці, сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства, Департаменти агропромислового розвитку Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської областей.

 
    Аграріям презентувaли доcлідження cортів тa гібридів cоняшнику, кукурудзи, cої, проca, особливості агротехніки цукрових буряків,
нові мікродобривa, пеcтициди, гербіциди, нові cпоcоби тa норми поливу. Інcтитут тaкож вивчaє бaгaто біопрепaрaтів, які викориcтовуютьcя в оргaнічному землеробcтві. Інcтитут зрошувaного землеробcтвa є потужним нaуковим центром aгровиробництвa і зaвдяки його розробкaм тa доcлідженням aгрaрії мaють змогу викориcтовувaти передові технології тa крокувaти в ногу з чacом.

     В рамках заходу представники кредитної спілки “Єдність” презентували спектр фінансових послуг та кредитних продуктів, які пропонуються фермерам і сільськогосподарським підприємствам у сільській місцевості та поінформували про умови кредитування і діючі кредитні програми. Інформація, яка була одержана в рамках Дня поля, буде доведена до зацікавлених членів кредитної спілки.