Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Заявка на кредит Херсон

Кредитний калькулятор Херсон

Крадитні програми

Херсонська обласна кредитна спілка 'Єдність'

Міжнародний Форум кредитних спілок м.Стрий

     11 серпня 2017 року представники кредитної спілки “Єдність”, яка є учасником Робочої групи КЕП з розвитку агрокредитування, взяли участь у пленарних засіданнях Міжнародного Форуму учасників ринку кредитної кооперації, що проходив у м. Стрий в рамках II-го Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. У Форумі взяли участь народні депутати, представники місцевих органів самоврядування, Нацкомфінпослуг, української діаспори з США та Канади, проектів технічної допомоги USAID, експерти PUM з Нідерландів, а також численні представники кредитних спілок з усієї країни та їх професійних об’єднань.

     На Форумі розглядалися питання щодо поточного стану ринку кредитної кооперації в Україні та перспектив його розвитку. Особливу увагу було приділено темі можливих змін в законодавстві, що може суттєво вплинути на діяльність кредитних спілок в майбутньому.

     На завершення всі присутні отримали нагоду привітати кредитну спілку «Вигода» з 25-річчям її діяльності. Адже саме ця спілка завжди була і залишається досі флагманом кредитної кооперації України, прикладом для інших кредитних спілок надихаючи їх на нові досягнення.