Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Заявка на кредит Херсон

Кредитний калькулятор Херсон

Крадитні програми

Херсонська обласна кредитна спілка 'Єдність'

13 квітня виставка-конференція

     13-14 квітня в Інституті зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук у с. Наддніпрянське Херсонської області проходила виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017».

     Незважаючи на те, що в розпалі сезон посадки, на конференції зібралося понад 300 фермерів з південних областей України, щоб дізнатися про сучасні тенденції плодоовочевого ринку, ефективні засоби захисту та живлення рослин. Спонсором актуального заходу виступив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва. Як завжди активну участь прймали і представники кредитної спілки “Єдність”, бо питома вага наданих кредитів припадає на кредитування аграріїв нашої області.

     Учасники конференції ознайомились зі світовими тенденціями у вирощуванні часнику. Цей продукт все більше привертає виробників своєю ціною.

     Заступник голови асоціації «Укрсадпром» пропагував вирощування волоських горіхів. Горіх добре уживається з малиною, гарбузом та часником, і горіховоди можуть отримувати прибуток з саду з першого ж року.

     Найбільший інтерес учасників конференції викликав виступ приватного підприємця з Каховки - Олега Демченка, який у рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва зайнявся вирощуванням шафрану. Це найдорожча спеція в світі, її вартість коливається від 2 до 15 доларів США за грам.